MIXED DOUBLES (SAT, OCT 12, 2019)

1st Place - Shawn Burt / Chrystal Chiasson

2nd Place - Noel Aucoin / Angela Aucoin

J-3rd Place -  Wanda Hobbs / Darryll Walsh

J-3rd Place - Maddie Eyres / Nelson Bacus

J-5th Place - Deb Mills / Rob Mills

J-5th Place - Kathy Pasjack / Jim Edwards

J-5th Place - Jamie Trenholm / Tiffany Furlong

​J-5th Place - Trevor Hobbs / Cindy Der

MIXED TRIPLES (SUN, OCT 13, 2019)

1st Place - Steve Russell / Lloyd Austin / Nicole Henderson

2nd Place - Crystal Ludlow / Dean Stoyles / Nelson Tobin

J-3rd Place -  Linda Wilder / Mike Dwyer / Gary Spurway

J-3rd Place - Shawn Burt / Darryl Chiasson / Crystal Chiasson

J-5th Place - Kerinda Campos / Richard Galicio / Arnold Jucutan

J-5th Place - Dion Pilkington / Terrill Chappell / Dave Tarson

J-5th Place - Marlena Bennett / Andrew Wall / Neil Shattler

​J-5th Place - Laura Nett / Chris Gatza / Shane Wadden

KLONDIKE OPEN MVP

MEN - Shawn Burt

WOMEN - Crystal Chiasson

WOMEN'S SINGLES (SUN, OCT 13, 2019)

1st Place - Kim Bellay-Rousselle

2nd Place - Alex Foulds

J-3rd Place -  Angela Aucoin

J-3rd Place - Roxanne VanTassel

J-5th Place - Kelly Steward

J-5th Place - Donna Bisaro

J-5th Place - Ivy Wieshlow

​J-5th Place - Lea Ann Walsh

MEN'S DOUBLES (SUN, OCT 13, 2019)

1st Place - Mike Dwyer / John Hannon

2nd Place - Nelson Bacus / Dion Pilkington

J-3rd Place -  Rick Arnott / Ivan Eddy

J-3rd Place - Richard Galicio / Arnold Jucutan

J-5th Place - Trevor Hobbs / Shane Wadden

J-5th Place - Kenny MacNeil / Rob Mills

J-5th Place - Draper Thomas / Paul Chaytor

​J-5th Place - Logan Crooks / Shawn Currie

WOMEN'S DOUBLES (SAT, OCT 12, 2019)

1st Place - Mariam Wakefield / Angelina Palumbi

2nd Place - Ann Marie Farmer / Wenda Carter

J-3rd Place -  Roxanne VanTassel / Crystal Chiasson

J-3rd Place - Hedy Malinowski / Georgina Gibb

J-5th Place - Crystal Ludlow / Anna Fagan

J-5th Place - Linda Wilder / Michelle Spicer

J-5th Place - Kathy Pasjack / Alex Foulds

​J-5th Place - Wanda Hobbs / Lea Ann Walsh

MEN'S SINGLES (SAT, OCT 12, 2019)

1st Place - Jim Edwards

2nd Place - Dave Tarson

J-3rd Place -  Shawn Burt

J-3rd Place - Robbie Mills

J-5th Place - Shawn Currie

J-5th Place - Kenny MacNeil

J-5th Place - Darryl Chiasson

​J-5th Place - Steve Russell

BLIND DRAW DOUBLES (FRI, OCT 11, 2019)

1st Place - BJ McKay / Brandon Burt

2nd Place - Nelson Tobin / Nelson Bacus

J-3rd Place - Dean Spocchi / Trevor Hobbs

J-3rd Place - Dean Stoyles / Steve Russell

J-5th Place - Andrew Wall / Darrell Bowie

J-5th Place - Joel Narain / Chad Brook

J-5th Place - Darryl Kurka / Ben Yardy

​J-5th Place -  Adam Doyal / Marvin Lee